Uta no sekai
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uta no sekai

Śpiew to nasza pasja
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 INSPEKCJA!!!

Go down 
AutorWiadomość
Asayake
Admin
Asayake


Posts : 17
Join date : 08/05/2015
Age : 24

INSPEKCJA!!! Empty
PisanieTemat: INSPEKCJA!!!   INSPEKCJA!!! Icon_minitimeNie Lut 14 2016, 08:43

Okej ludzie, tempo jest powalające i większość osób nam się tu opierdziela. Jest tak źle, że jak skołowałam nam faceta tak nawet mu linka do forum nie dałam bo wstyd. Evil or Very Mad Tak więc macie jeszcze szanse. Macie .... 2 miesiące. Od dzisiaj aż do 14 kwietnia każdy ma wziąć udział w jakimś projekcie jako ktokolwiek (czyli również montażysta, dialogista itd.). Zgadajcie się między sobą w końcu i to zróbcie. Exclamation Exclamation Exclamation Wyślijcie swoje prace na Asayake@interia.pl . Zgłoszenie ma wyglądać tak:
Nick:
Projekt:
Reżyser:
Rola:
Wykonanie roli (nagranie piosenki, tekst czy coś co zrobiliście):
Dopiero jak to zrobicie wyśle wszystko do montażysty. Jak się nie zgłosi WSZYSTKIM osobom biorącym udział w danym projekcie to przepada, więc możecie zgłosić się do kilku. Gdy montażysta odeśle mi gotową wersje wstawiam na YT. Jeśli do 14 kwietnia ktoś nie wyśle mi swojej pracy z automatu wypada z grupy - nie chcemy darmozjadów. Jeżeli macie poważne utrudnienia, możecie mi napisać w e-mail'u, a ja to rozpatrzę. lol!
Powrót do góry Go down
 
INSPEKCJA!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uta no sekai :: Dubbingi :: Piosenki-
Skocz do: